Witamy w MasterOs

MasterOs jest grupą programistów i grafików, którzy specjalizują się w wykonywaniu stron oraz sklepów internetowych na bazie systemów Quick.Cms i Quick.Cart firmy OpenSolution.

A A A

Pozycjonowanie i optymalizacja (SEO)

Optymalizacja stron internetowych (SEO - Serach Engine Optimaization) pod kątem wyszukiwarek jest obecnie jedną z najskuteczniejszych technik marketingowych w Internecie. Dzięki odpowiednim zabiegom, optymalizacji kodu, pomocy przy dobraniu słów kluczowych Twoja oferta będzie dostępna dla wszystkich użytkowników korzystających z internetowych wyszukiwarek.

SEO to między innymi:


Optymalizacja kodu strony – to szereg działań mających na celu przygotowanie danej strony do współpracy z wyszukiwarką. Dobrze zoptymalizowana strona www lub sklep przyczyni się do skuteczniejszej promocji.

 

Pozycjonowanie – polega na takim oddziaływaniu strony na wyszukiwarki, że będą one wysoko ją premiować i prezentować na najwyższych pozycjach. Pozycjonowanie odnosi się zazwyczaj do kilku lub kilkunastu haseł najpopularniejszych dla danego serwisu internetowego.


Udzielamy również wsparcia i pomagamy zarządzać kampaniami płatnych reklam takich programów jak: "google - AdWords" (program google). Dzięki odpowiednio dobranym słowom kluczowym, ustalonemu budżetowi i odpowiedniej treści reklam pomagamy dotrzeć do klientów zainteresowanych ofertą promowanej witryny internetowej, minimalizując jednocześnie koszty poniesione na reklamę.

www.serafinkatarzyna.pl - Fotografia ślubna, weselna, sesje zdjęciowe, Ustroń, Wisła, Skoczów, Cieszyn - Fotograf Katarzyna Serafin.
 
Fotograf Katarzyna Serafin - Ustroń